O nas

sylwek-kamil

Nasza misja to dopasowanie najkorzystniejszej dla klienta oferty ubezpieczenia z tych dostępnych na rynku. Zależy Nam na pewności Klienta o tym, że podjął najlepszą możliwą decyzje w zakresie zabezpieczenia najważniejszych sfer swojego życia – swoich bliskich, swojego mienia czy, przede wszystkim siebie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób, które decydują się powierzyć Nam zabezpieczenie swojego majątku na wypadek negatywnych skutków zdarzeń losowych.

Wartości, którymi się kierujemy:

  • Przejrzystość – zależy nam, by decydując się na współprace z nami, klienci wiedzieli jakie są zalety wszystkich ofert i na jakie zagrożenia są przygotowani.
  • Uczciwość – naszym priorytetem jest zgoda z prawem i zasadami etycznymi.
  • Odpowiedzialność – wiemy, że odpowiadamy za nasze działania. Problemy naszych klientów to nasze problemy.
  • Skuteczność – wiemy, że dopasowanie optymalnej oferty to dopiero początek. Naszym celem jest znalezienie tej, która ochroni naszego klienta w największym spektrum sytuacji.

Nasza oferta to optymalny zestaw towarzystw ubezpieczeniowych z każdej dziedziny, pozwalający nam dostosować zabezpieczenie do indywidualnych potrzeb, ale też wybrać to, które będzie najbardziej uniwersalne. Aktywnie poszukujemy nowych, atrakcyjnych możliwości by udostępnić je Naszym klientom.

Biura “Dobre Ubezpieczenie” funkcjonują od wielu lat i wciąż się rozwijają. Liczne certyfikaty oraz dyplomy świadczą o profesjonalnym oraz skutecznym zaspokajaniu potrzeb Klientów indywidualnych oraz firm.

Usługi które oferujemy są doceniane przez szerokie grono Klientów, którzy regularnie korzystają z Naszych usług, za co serdecznie dziękujemy.

Certyfikaty

gu-kb